Diskuze
prepend
main
btns

Sakra kamarádi, letos si Vás vychutnám! :-)

Ahoj, na fotky z Kytky se můžete podívat tady:

http://haharos.rajce.idnes.cz/…ka_6.6.2014/

http://haharos.rajce.idnes.cz/…ik_7.6.2014/

Ahoj,

Velký dík patří všem, kteří jakkoliv přispĕli ke skvĕlému průbĕhu 29. ročníku Olešnické Kytky. Tím nemám na mysli jen pořadatele, ale všechny včetnĕ Vás, skvĕlého publika, které vytvořilo perfektní atmosféru a tlačilo kapely k maximálnímu výkonu, který podávaly. I samotní účinkující si atmosféru velice chválili. Počasí bylo letos po mnoha letech opĕt na naší stranĕ a tak patří podĕkování všem kamarádům, kteří již mezi námi nejsou, ale tam nahoře nám to vyjednali. Jinak doufáme, že jste si Kytku náležitĕ užili a že se Vám program líbil. Máte-li nĕjaké foto, popř. video z Kytky, pak budeme rádi, když nám jej zašlete na mail zmijaci@seznam.cz, protože již nĕjakou chvíli pracujeme na novém webu, tak a? se máte Vy i my na co dívat :-) . JInak samozřejmĕ zmíním i náš profil na facebooku. Stačí zadat Zmijáci či Olešnická Kytka. Ještĕ jednou Všem moc dĕkujeme za účast a podporu. Už teď se tĕšíme na setkání s Vámi, když ne dříve, tak příští rok na jubilejním 30.ročníku Olešnické Kytky.

To to uteklo. Tak zas když nebude pršet v pátek u táboráku. Letos prej nemusím spĕchat, že se bude zapalovat až po divadle, co začíná v 8. To je super. Dáme pivko na zahrádce na námĕstí a se setmĕním dorazíme.

Ahoj, pár fotek ze Silvestra: http://haharos.rajce.idnes.cz/….-31.8.2013/ Omlouvám se, že to tak trvalo :-)

Ahoj všem. Jelikož jsem se setkal s tím, že si nĕkdo špatnĕ vyložil naši mokrou variantu Olešnické kytky, citím za důležité to trochu objasnit. Tedy: V pátek jsme se probudili a na rychlo se sešli, abychom řešili, co s letošní kytkou a hrozícím počasím, kdy všude hlásili vytrvalé deštĕ. Celé dopoledne jsme sledovali různé servery s předpovĕďmi počasí. Nutno přiznat, že padla i varianta pro letošek kytku úplnĕ odpískat, ale velmi brzy jsme odpískali právĕ tuto variantu a nachystali variantu BROD. Ta obnášela odvolání velkého jevištĕ, protože v případĕ, že bychom postavili stage a zapršelo ve velkém stylu a my museli kytku odpísknout, tak vĕřte, že by to pro nás byly velmi vysoké náklady. Dále jsme se domluvili, že koncert Fleretu a T.E.Bandu přesuneme pod střechu do kulturáku, ať probĕhne alespoň toto, kdyby nás to spláchlo, no a přehlídku s country bálem necháme venku. To ale také znamenalo narychlo sehnat druhého schopného zvukaře, což se nám také povedlo, čímž bych chtĕl moc podĕkovat Milanu Horníčkovi za jeho schopnosti, um a operativní variabilitu. V konečné fázi si myslím, že to dopadlo nejlépe, jak mohlo a na příští rok už budeme mokrou variantu chystat rovnou, ať se pak nestresujeme, když sprchne.

Shrnutí: Stage jsme odvolali v pátek o půl jedné a operativnĕ nachystali mokrou variantu, abychom stálým i novým návštĕvníkům kytky ukázali, že nejsme z cukru a že se kvůli dĕšti neposereme :-)

Ahoj, odkaz na fotky z Kytky: http://haharos.rajce.idnes.cz/…a_31.5.-1.6/ Mailem bychom to asi neprotlačili :-)

Ahoj. Dĕkujeme, jsme rádi, že i přes nepřízeň počasí jsme nepřišli o přízeň všech návštĕvníků a že v pátek nachystaná mokrá varianta (tedy odvolání velkého podia a přesunutí vystoupení T.E. Bandu a Fleretu pod střechu kulturáku) se osvĕdčila. Fotky samozřejmĕ jsou. Chvilku asi potrvá, je dát od všech dohromady a přebrat. Rovnou využiji této odpovĕdi a poprosím všechny o zaslání fotek, ať máme z čeho vybírat. Zasílat je možno na zmijaci@seznam.cz . Ještĕ jednou Vám všem VELKÝ DÍK za podporu Olešnické kytky a i přes deštivé a chladné počasí za vytvoření skvĕlé atmosféry, kterou si užili i vystuující kapely.

Ahoj super Kytka ikdyž pršelo.Dĕkujem všem pořadatelům!!!Už máte nĕkdo fotky dejte je sem prosím díky!!!!!!

Přátelé, kamarádi. Kdo nás bude hledat na facebooku a nebude se mu dařit, tak nevĕšte hlavu (ať už svoji či cizí :-D ) stačí do vyhledávacího okénka napsat buď Zmijáci a nebo Kytka 2013 . Tak navštĕvujte, koukejte, diskutujte, atd. atd. Samozřejmĕ jsme tu pro Vás i v této diskuzi na www.zmijaci.cz nebo na mailu zmijaci@seznam.cz .

Bavíme-li se o sobotním programu, tak ano. Ale pro tyto případy byl u udírny (tedy u zdroje výborných klobásek a masa :-) ) zbudován přístřešek, kde se schová sousta lidí, aniž by přišli o poslech muziky a dĕní na jevišti.

V případĕ velice nepříznívého počasí produkce venku...Jsme starší ročník...

Ahoj ahoj. Divadlo je pro zvané a ZVÁNI JSOU VŠICHNI!! Tak se neváhejte zúčastnit. Po divadle se bude zapalovat tradiční oheň u kterého se bude hrát a zpívat až do rána bílého. Na sobotu, kromĕ již plakátem avizovaného programu, budou i soutĕže pro dĕti, ať ten svátek všech dĕtí také oslavíme, takže prcky vzít s sebou. Kdo chce ušetřit, tak může každý den soutĕžit o lístky na brnĕnském rádiu ČAS, což je hlavní mediální partner (brnĕnsko 95,5 FM, blanensko 97,7 FM, vyškovsko 95,8 FM, znojemsko 100,6 FM, hustopečsko 91,7 FM, Velké Meziříčí a Rosice 92,2 FM - samozřejmĕ lze rádio ČAS poslouchat i on line na www.casradio.cz). O letošní Olešnické Kytce se mnoho dozvíte i na rádiu R (89,2 FM), které vysílá v okolí Mokré-Horákova a lze ho naladit i v Brnĕ a okolí. Sledujte i regionální tisk a kdyby Vám přece jen nĕjaké informace scházely, tak se neváhejte obrátit přímo na nás buď prostřednictvím této diskuze, nebo mailem na adresu zmijaci@seznam.cz či na facebooku.

V pátek před zapálením ohnĕ je v KD divadelní představení. Hrají vírští ochotníci. Momentálnĕ mají na programu hru Celebrity s.r.o. Podle ohlasů co jsem slyšel opĕt super nastudování.

Co znamená divadlo Vír pátek, je to jen pro zvané? Nebo hraní?

Super program. Už se moc tĕším

Nuže přátelé, je to tu. Program je uzavřen a plakáty v tisku. Za nedlouho se objeví i na zmijáckém webu a rozjede se kampaň na rádiu čas. Takže poslouchat, ať vám nic neunikne :-) , protože je na co se tĕšit !!!

Ahoj I já přispĕji se svou fototroškou do zmijáckýho mlýna. :)

http://bretis.rajce.idnes.cz/…ejslap_2013/

Ahoj, pár fotek ze Štĕpánova: http://haharos.rajce.idnes.cz/…a_13.4.2013/