Diskuze
prepend
main
btns

Ahoj, nemáte někdo fotku toho cizojazyčného hezky oblečeného diplomata, co se loni pouze zjevil na Předkytce?

Nebojte se nic. Brzy cvičný plakát přeštelujeme na aktuální.

A je to tu.

Tož já budu ščasný, až bude ten náš plagátek, třebas i maličký . A pak to rozjedem. За болшое...

Tak to je skvĕlá zpráva. Taky už bylo na Čase :-) . Už se na Tebe tĕšíme.

Sakra kamarádi, letos si Vás vychutnám! :-)

Ahoj, na fotky z Kytky se můžete podívat tady:

http://haharos.rajce.idnes.cz/…ka_6.6.2014/

http://haharos.rajce.idnes.cz/…ik_7.6.2014/

Ahoj,

Velký dík patří všem, kteří jakkoliv přispĕli ke skvĕlému průbĕhu 29. ročníku Olešnické Kytky. Tím nemám na mysli jen pořadatele, ale všechny včetnĕ Vás, skvĕlého publika, které vytvořilo perfektní atmosféru a tlačilo kapely k maximálnímu výkonu, který podávaly. I samotní účinkující si atmosféru velice chválili. Počasí bylo letos po mnoha letech opĕt na naší stranĕ a tak patří podĕkování všem kamarádům, kteří již mezi námi nejsou, ale tam nahoře nám to vyjednali. Jinak doufáme, že jste si Kytku náležitĕ užili a že se Vám program líbil. Máte-li nĕjaké foto, popř. video z Kytky, pak budeme rádi, když nám jej zašlete na mail zmijaci@seznam.cz, protože již nĕjakou chvíli pracujeme na novém webu, tak a? se máte Vy i my na co dívat :-) . JInak samozřejmĕ zmíním i náš profil na facebooku. Stačí zadat Zmijáci či Olešnická Kytka. Ještĕ jednou Všem moc dĕkujeme za účast a podporu. Už teď se tĕšíme na setkání s Vámi, když ne dříve, tak příští rok na jubilejním 30.ročníku Olešnické Kytky.

To to uteklo. Tak zas když nebude pršet v pátek u táboráku. Letos prej nemusím spĕchat, že se bude zapalovat až po divadle, co začíná v 8. To je super. Dáme pivko na zahrádce na námĕstí a se setmĕním dorazíme.

Ahoj, pár fotek ze Silvestra: http://haharos.rajce.idnes.cz/….-31.8.2013/ Omlouvám se, že to tak trvalo :-)

Ahoj všem. Jelikož jsem se setkal s tím, že si nĕkdo špatnĕ vyložil naši mokrou variantu Olešnické kytky, citím za důležité to trochu objasnit. Tedy: V pátek jsme se probudili a na rychlo se sešli, abychom řešili, co s letošní kytkou a hrozícím počasím, kdy všude hlásili vytrvalé deštĕ. Celé dopoledne jsme sledovali různé servery s předpovĕďmi počasí. Nutno přiznat, že padla i varianta pro letošek kytku úplnĕ odpískat, ale velmi brzy jsme odpískali právĕ tuto variantu a nachystali variantu BROD. Ta obnášela odvolání velkého jevištĕ, protože v případĕ, že bychom postavili stage a zapršelo ve velkém stylu a my museli kytku odpísknout, tak vĕřte, že by to pro nás byly velmi vysoké náklady. Dále jsme se domluvili, že koncert Fleretu a T.E.Bandu přesuneme pod střechu do kulturáku, ať probĕhne alespoň toto, kdyby nás to spláchlo, no a přehlídku s country bálem necháme venku. To ale také znamenalo narychlo sehnat druhého schopného zvukaře, což se nám také povedlo, čímž bych chtĕl moc podĕkovat Milanu Horníčkovi za jeho schopnosti, um a operativní variabilitu. V konečné fázi si myslím, že to dopadlo nejlépe, jak mohlo a na příští rok už budeme mokrou variantu chystat rovnou, ať se pak nestresujeme, když sprchne.

Shrnutí: Stage jsme odvolali v pátek o půl jedné a operativnĕ nachystali mokrou variantu, abychom stálým i novým návštĕvníkům kytky ukázali, že nejsme z cukru a že se kvůli dĕšti neposereme :-)

Ahoj, odkaz na fotky z Kytky: http://haharos.rajce.idnes.cz/…a_31.5.-1.6/ Mailem bychom to asi neprotlačili :-)

Ahoj. Dĕkujeme, jsme rádi, že i přes nepřízeň počasí jsme nepřišli o přízeň všech návštĕvníků a že v pátek nachystaná mokrá varianta (tedy odvolání velkého podia a přesunutí vystoupení T.E. Bandu a Fleretu pod střechu kulturáku) se osvĕdčila. Fotky samozřejmĕ jsou. Chvilku asi potrvá, je dát od všech dohromady a přebrat. Rovnou využiji této odpovĕdi a poprosím všechny o zaslání fotek, ať máme z čeho vybírat. Zasílat je možno na zmijaci@seznam.cz . Ještĕ jednou Vám všem VELKÝ DÍK za podporu Olešnické kytky a i přes deštivé a chladné počasí za vytvoření skvĕlé atmosféry, kterou si užili i vystuující kapely.

Ahoj super Kytka ikdyž pršelo.Dĕkujem všem pořadatelům!!!Už máte nĕkdo fotky dejte je sem prosím díky!!!!!!

Přátelé, kamarádi. Kdo nás bude hledat na facebooku a nebude se mu dařit, tak nevĕšte hlavu (ať už svoji či cizí :-D ) stačí do vyhledávacího okénka napsat buď Zmijáci a nebo Kytka 2013 . Tak navštĕvujte, koukejte, diskutujte, atd. atd. Samozřejmĕ jsme tu pro Vás i v této diskuzi na www.zmijaci.cz nebo na mailu zmijaci@seznam.cz .

Bavíme-li se o sobotním programu, tak ano. Ale pro tyto případy byl u udírny (tedy u zdroje výborných klobásek a masa :-) ) zbudován přístřešek, kde se schová sousta lidí, aniž by přišli o poslech muziky a dĕní na jevišti.

V případĕ velice nepříznívého počasí produkce venku...Jsme starší ročník...

Ahoj ahoj. Divadlo je pro zvané a ZVÁNI JSOU VŠICHNI!! Tak se neváhejte zúčastnit. Po divadle se bude zapalovat tradiční oheň u kterého se bude hrát a zpívat až do rána bílého. Na sobotu, kromĕ již plakátem avizovaného programu, budou i soutĕže pro dĕti, ať ten svátek všech dĕtí také oslavíme, takže prcky vzít s sebou. Kdo chce ušetřit, tak může každý den soutĕžit o lístky na brnĕnském rádiu ČAS, což je hlavní mediální partner (brnĕnsko 95,5 FM, blanensko 97,7 FM, vyškovsko 95,8 FM, znojemsko 100,6 FM, hustopečsko 91,7 FM, Velké Meziříčí a Rosice 92,2 FM - samozřejmĕ lze rádio ČAS poslouchat i on line na www.casradio.cz). O letošní Olešnické Kytce se mnoho dozvíte i na rádiu R (89,2 FM), které vysílá v okolí Mokré-Horákova a lze ho naladit i v Brnĕ a okolí. Sledujte i regionální tisk a kdyby Vám přece jen nĕjaké informace scházely, tak se neváhejte obrátit přímo na nás buď prostřednictvím této diskuze, nebo mailem na adresu zmijaci@seznam.cz či na facebooku.

V pátek před zapálením ohnĕ je v KD divadelní představení. Hrají vírští ochotníci. Momentálnĕ mají na programu hru Celebrity s.r.o. Podle ohlasů co jsem slyšel opĕt super nastudování.