Diskuze
prepend
main
btns

Jo a taky velký dík patří všem bláznům, kteří přišli ve zmijovce a doufám, že nikomu z nich úřady neodebraly svéprávnost, protože kdo jiný, než blázen chodí v takovém pařáku v pletené čepici :-) :-) .

VELKÝ DÍK Všem, kteří podporujete Olešnickou Kytku, minimálně tím, že jste, že na Kytku chodíte a když nemužete přijít, tak na Kytku aspoň myslíte. Děkujeme Vám všem za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili a která z kapel vymáčkla maximum, protože když je takovéhle super publikum, pak věřte, že se z jeviště těžko odchází. Jsme rádi, že jste rádi (hlavně na Kytce), že se Vám letošní jubilejní 30. ročník líbil a budeme rádi, zachováte-li nám přízeň i do let budoucích, protože bez Vás, SKVĚLÝCH LIDÍ, to není ono!! Děkuji účinkujícím kapelám za perfektní výkony, děkuji zvukařskému teamu - Miloši Hollanovi a sličné zvučnici Saši Kušnírové za skvělý zvuk, díky všem, kteří přiložili ruku k dílu - mančaft ve výčepech, v bufetu, v udírně, díky našemu blonďatému vlasáči z rádia Čas Luďku "Savanovi" Urbánkovi za vydatnou a skvělou mediální podporu a moderování, díky všem partnerům, kteří nám přispěli, díky všem kamarádům, kteří již mezi námi nejsou, ale myslí na nás i tam nahoře a domluvili nám skvělé počasí, díky Hance Kubáskové za perfektní domácí chléb ve tvaru Kytky - totálně jsi nás dostala :-), díky....., díky.... Je Vás strašně moc, kdo máte zásluhu na tom, že je tu Olešnická Kytka s námi už 30 let. Zkrátka DÍKY VŠEM!!! A komu se to nelíbí, tak mu děkujeme dvakrát, protože nám aspoň nekazí náladu :-) . Těšíme se, že se svámi uvidíme, když ne dřív, tak na 31. ročníku Olešnické Kytky, minimálně v takovém počtu, jako letos. Jo, a kdo nám první napíše na mail, kdy se bude konat 31. ročník Olešnické Kytky (myslím datum ne rok), má u mne volňásek. Tak piště :-) .

Pro Buldoga: I my už odpočítáváme a těšíme se na všechny. Překvapení bude hned několik, vztahujících se k uplynulým 30ti letům Kytky. Pro Jarmilu: Předpovědi jsem zatím slyšel pozitivní, nicméně nebudeme předbíhat událostem a provokovat svojí ješitností matičku přírodu, která nám již několikrát ukázala, že pokora je na svém místě. Každopádně akce proběhne za každého počasí, protože mělo-li by být nějak jóó nepříznivo, pak se bude hrát v kulturáku. Pro Vildu: Jsme rádi, že se za námi chystáte, protože jak se říká "Nikdy není pozdě na to, začít s Olešnickou Kytkou" :-) . Samozřejmě je možnost v areálu postavit stan v tzv. stanovém městečku (místa je dost), pro širákování je také místa dosti, akorát je potřeba zvolit takové, kde o Vás nikdo nebude zakopávat :-) .

PRO VŠECHNY: Dorazte za námi. Těšíme se na setkání s Vámi u skvělé muziky se skvělou náladou.

Ahoj všem! Letos jedeme s bandou poprvé, tak jsme v očekávání. Program vypada betelně, ale jak se říká "Nechval dne před večerem", hahaha :) Doufejme, že vyjde počasí. Je v prostorech akce někde místo na přespání (stan, širák)? Ahoj

Ahoj! Také se už nemůžeme dočkat :) Nicméně předpověď počasí není moc příznivá. Bude celá akce probíhat za každého počasí?

A je to tu! Už odpočítáváme dny :) Nemůžeme se dočkat. Máte pro nás i nějaké překvapení?

Na našem facebooku jsme spustili soutěž o volňásky, ta k soutěžte, vyhrávejte. Soutěže o volňásky budou probíhat i na rádiu ČAS - hlavní mediální partner, tak i na rádiu Proglas a na Českém Rozhlasu Brno. Tedy poslouchejte a u skvělé muziky vyhrejte volný vstup na tento jedinečný festival :-) .

A je to tu. Je to venku. Na úvodní straně už je plakát pro letošní rok. Tak se můžete pokochat nadupaným programem. Hana a Petr Ulrychovi VYSTOUPÍ JIŽ VE 14:30!!! Tak nezaváhejte, letos kapely nesoutěží!!!

Pro Karla (i pro ostatní). Jsme rádi za Tvoji dlouhověkost (myšleno co do počtu Kytek, kterých ses zúčastnil). Děláme maximum pro to, aby 30. byla ještě lepší, než ročníky předchozí - držte nám palce. No a co bude největším lákadlem? Úplně všechno. Věřím, že si každý najde to své. Příští týden kompletně odhalíme program a vyvěsíme zde plakát na letošní rok. tak sledujte náš web či facebookový profil. No a skvělou zprávou pro všechny je, že výše vstupného zůstáva nezměněna. Tedy za málo peněz, hooodně dobré muziky.

Těšíme se na Vás.

Výborná zpráva pro všechny. Jak to letos vidíte s cenou vstupného, budete zdražovat?

Jsme rádi, že jste nedočkaví stejně jako my. O počasí se raději zmiňovat nebudeme, neb nám příroda za těch 30 let ukázala (několikrát), že pokora je na místě. Kamelot letos bude. Hráli i na prvním ročníku, tedy jsou jedni z mála, kteří u toho tenkrát byli a budou zase.

Pěkné sobotě zdar a dobré hudbě zvláště! Letošní ročník bude pro mne již šestnáctý v řadě a jsem zvědav, jak se vám ta pěkná třicítka povede zorganizovat. Jestli tak jako všechny předešlé ročníky, tak se máme na co těšit. Co by letos mělo být největším lákadlem?

Ahoj, super zpráva. Kytky se už nemůžeme dočkat. Doufáme, že letos vyjde počasí na ten letošní jubilejní 30. ročník. Doufáme, že program bude co nejdříve. Zkoušeli jste pozvat Kameloty?

Ahoj všem. Tak se nám to blíží. Nervy na dranc, plakáty v tisku, takže předpokládám, že v průběhu příštího týdne vyměníme cvičný plakát na titulní straně našeho webu. Letošní program je nadupaný. A hlavně, letos na 30. ročníku nebude soutěžní část. Takže si odpočnete od hlasování a můžete se plně oddávat skvělé muzice od skvělých kapel. A čím začneme? Pominu-li malé úvodní překvapení, tak letošní 30. ročník Olešnické Kytky odpálíme koncertem HANY a PETRA ULRYCHOVÝCH se skupinou JAVORY BEAT! Tedy, kdo nechodí na začátky Kytky, udělá VELIKOU CHYBU :-) . Moc se na Vás všechny těšíme.

Pár fotek z té krátké ale krásné chvíle, co jsem mohl být s vámi kamarádi.

http://bretis.rajce.net/Vejslap_2015

Ahoj, nemáte někdo fotku toho cizojazyčného hezky oblečeného diplomata, co se loni pouze zjevil na Předkytce?

Nebojte se nic. Brzy cvičný plakát přeštelujeme na aktuální.

A je to tu.

Tož já budu ščasný, až bude ten náš plagátek, třebas i maličký . A pak to rozjedem. За болшое...

Tak to je skvĕlá zpráva. Taky už bylo na Čase :-) . Už se na Tebe tĕšíme.