Diskuze
prepend
main
btns

Ahoj příznivci Olešnické Kytky a tedy vlastně skvělé muziky, dobré nálady, pohody a kamarádství. Hromadu času nám zabere příprava jedné Kytky, ale hromadu času nám také zabere její uzavření (to už se vlastně prolíná s přípravou dalšího ročníku :-) ) . No zkrátka je to takový alibismus :-) , proč nám některé věci trvají ... Každopádně jsme už pro Vás připravili fotogelerii z letošního 31. ročníku. Tak neváhejte a mrkněte, ať si můžete zavzpomínat na krásné letní chvíle se supr muzikou.

Ahoj všichni. Tak už je to opět za námi. Bohužel. Ale nevěšte hlavy. Sice máme ještě práci s uzavřením 31. ročníku, ale už teď začínáme dělat na ročníku 32. Každopáddně všem Vám moc děkujeme za Vaši účast, vytvořili jste skvělou atmosfétu, kterou si pochvalovali i samotní účinkující. Jaroslav Uhlíř mi říkal, že z toho měl obavy, že je to přece jenom jiný žánr. Jeho obavy prý však byly rozptýleny hned při první písničce a velmi si chválil Vás, diváky a v Olešnici se mu velmi líbilo. Děkujeme našim partnerům (kdo jím je, se můžete dozvědět níže, kde jsou interaktivní odkazy), bez kterých bychom Olešnickou Kytku těžko uspořádali v takovém rozsahu. Rovněž děkujeme všem účinkujícím, kterým to hrálo jak o život, děkujeme Miloši Hollanovi a Saši Kušnírové za zvuk, děkujeme Hance Kubáskové za výborný škvarkový chléb s motivy 31. ročníku Olešnické Kytky, děkujeme Savanovi za vydatnou mediální masáž a moderování, zejména pak za soutěž ve sbírání kelímků, čímž nám usnadnil úklid :-), děkujeme všem, co přiložili ruku k dílu, děkujeme obsluze barů, výčepů a udírny, která si opět mákla, děkujeme matičce přírodě, že nám vyšlo počasí a zalévalo se až v něděli odpoledne, děkujeme kamarádům, kteří již mezi námi nejsou, ale kteří na nás shlíží z nebe a drží nad námi patronát, děkujeme, děkujeme..... Všichni jste báječní a my se na Vás těšíme opět za rok a nebo na nějaké jiné akci.

AHOJ.

Už se to blíží, už se to blíží. Přípravy jsou v plném proudu a všichni jedou na 1000 000% :-) . Tedy již zítra se na Vás všechny těšíme. A kdo nebude zítra, tak v sobotu. NENÍ NUTNO, NENÍ NUTNO ... sedět doma na zadku, když je tu spousta výborné muziky. A že to bude stát za to :-) .

Ahoj Petře. Určitě to nějak vyřešíme. Napiš nám, prosím Tě, na mail zmijaci@seznam.cz . Díky.

Rad bych jel podivat jen tak a vstupne ZTP? Jsem neslysici

Ahoj Meky. Nějaké pravěkké fotky jsou uvedeny v galerii Historie. Pravda není jich mnoho a u některých lze jen těžko identifikovat rok. Nicméně právě v této galerii nám přibyla jedna fotka Bůčka. Najdeš ji? Máme fotky ze starších ročníků na "tablech" (loni byla tabla vyvěšena). Tyto fotky fotil p.Člupek, který bohužel již mezi námi není. Ale jsme mu velice vděčni právě za tyto okamžiky z prvních ročníků festivalu, zachycené jeho fotoaparátem. JInak samozřejmě dobrý podnět a jak se k tomu časově dostaneme, začneme makat na skladbě starších galerií.

Ahoj ,koukám tak z nostalgie do galerie a chybí Vám tu fotky z let 1990-2000..Je škoda se nepodělit ,třeba kolonkou pravěk :-) Jinak se těším na letošní ročním. Zdar Ať Vám to hraje. Meky

Pružiny jistě překvapí. Jsme rádi, že program zaujal a těšíme se.

Jsem maximálně zvědav, jak tak mladý Pružiny uspějí v dospělé konkurenci! A jinak Uhlíř a Karabina? Nenechám si to ujít!

Hola hola, je to venku. Mrkněte na plakát 31. ročníku Olešnické Kytky, kde se v soutěžní části objeví skupiny nové jako Stop Time, Bounty nebo vítěz dětské přehlídky Olešnický Kvítek boskovické Pružiny, ale i skupiny staronové jako třeba Špunt, který po letech vystoupí na Kytce nebo po ještě více letech skupina Jameki. Jako hosté se po několika desetiletích objeví legenda brněnské trampské muziky Karabina. Spolu s Jaroslavem Uhlířem si zazpíváme spoustu hitů, které provází již několíkátou generaci. Závěr pak bude patřit skupině Piknik s jejich programem Michal Tučný revival. Samozřejmě nebude chybět ani žrací soutěž. Zkrátka je zase na co se těšit. A my se těšíme na Vás, příznivce OLEŠNICKÉ KYTKY.

Tedy 4.6.2016 ve 14h na zahradě kulturního domu v Olešnici. A kdo chce, tak jako tradičně už v pátek na ohni tamtéž.

... už mažu pod kolenama.

Ahoj, rok se s rokem schází a Zmijáci vychází :-) . Kam? No přece na "PRVNÍ JARNÍ VEJŠLAP" do Štěpánova nad Svratkou na osadní srub. Odkud? Z Olešnice od hasičárny. Kdy? 16.4.2016. Sraz u olešnické hasičárny mezi 7:30 - 8:00h. S sebou vemte dobré: boty, náladu a "palivo" :-) . Na místě bude připraveno občerstvení, opečeme buřty, zahrajeme a zazpíváme spoustu pěkných písní, blázni zase vlezou do ledové Svratky, jiní blázni tam spadnou, rybáři mohou zahájit pstruhovou sezonu,... prostě o dobrou zábavu nebude nouze. Zpátky pojedeme autobusem, který bude připraven. Už teď se na Vás všechny moc těšíme.

Tedy 16.4.2016 v 7:30 u olešnické hasičárny!!!

Ahoj Olafe. Určitě dáme na Tvé doporučení. Za nedlouho zvěřejníme program letošní Olešnické Kytky, který je už uzavřen. Opět je na co se těšit.

Ahoj osado, už jste slyšeli novou sestavu Brabenců. Hraje jim to parádně - na Křtu zpěvníku Bédi Šedivky to byla paráda. Mají novýho basáka a taky zpěváka a kytaristu. Super. Doporučuji.

Dostal jsem se až k záznamu v České televizi, ale vypadalo to slibně. Už aby byla Kytka. Zdar!

Super akce. Děkujeme za ni. Už teď se těšíme, až to Pružiny na Olešnické Kytce natřou protřelým harcovníkům :-) .

Ahoj. Tak další dva odkazy na videa. :-)

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

Ahoj Tak tady je další video. Jenom předem upozorňuji že je to točený na foťák. Takže kvalita není úplně Top

https://www.youtube.com/watch?…

Ahoj kamarádi. Postupně zpracovávám videa z letošní vydařené Kytky. Tady je první z nich.

https://www.youtube.com/watch?…

A pokud jste ještě neviděli fotky:

http://bretis.rajce.idnes.cz/…5_-_divadlo/

http://bretis.rajce.idnes.cz/…-_Predkytka/

http://bretis.rajce.idnes.cz/….Sutera_cup/

http://bretis.rajce.idnes.cz/…_kytka_2015/

Ahojky Vám všem, chtěl bych poděkovat za super víkend v Olešnici a hlavně za perfektní muziku. Jak už zde Kuba zmínil, je potřeba poděkovat Všem, kteří se podíleli na chodu Olešnické Kytky. No a ke Kubově otázce, kdy bude další, tedy již 31. ročník Olešnické Kytky... no přeci 3-5.června 2016. Takže doufám, že se Všichni minimálně za rok uvidíme. A pro spáče v autech... je dobře, že používáte bezpečnostní pásy. :) Čahoj Hujer