Diskuze
prepend
main
btns

Ahoj všem! Letos jedeme s bandou poprvé, tak jsme v očekávání. Program vypada betelně, ale jak se říká "Nechval dne před večerem", hahaha :) Doufejme, že vyjde počasí. Je v prostorech akce někde místo na přespání (stan, širák)? Ahoj

Ahoj! Také se už nemůžeme dočkat :) Nicméně předpověď počasí není moc příznivá. Bude celá akce probíhat za každého počasí?

A je to tu! Už odpočítáváme dny :) Nemůžeme se dočkat. Máte pro nás i nějaké překvapení?

Na našem facebooku jsme spustili soutěž o volňásky, ta k soutěžte, vyhrávejte. Soutěže o volňásky budou probíhat i na rádiu ČAS - hlavní mediální partner, tak i na rádiu Proglas a na Českém Rozhlasu Brno. Tedy poslouchejte a u skvělé muziky vyhrejte volný vstup na tento jedinečný festival :-) .

A je to tu. Je to venku. Na úvodní straně už je plakát pro letošní rok. Tak se můžete pokochat nadupaným programem. Hana a Petr Ulrychovi VYSTOUPÍ JIŽ VE 14:30!!! Tak nezaváhejte, letos kapely nesoutěží!!!

Pro Karla (i pro ostatní). Jsme rádi za Tvoji dlouhověkost (myšleno co do počtu Kytek, kterých ses zúčastnil). Děláme maximum pro to, aby 30. byla ještě lepší, než ročníky předchozí - držte nám palce. No a co bude největším lákadlem? Úplně všechno. Věřím, že si každý najde to své. Příští týden kompletně odhalíme program a vyvěsíme zde plakát na letošní rok. tak sledujte náš web či facebookový profil. No a skvělou zprávou pro všechny je, že výše vstupného zůstáva nezměněna. Tedy za málo peněz, hooodně dobré muziky.

Těšíme se na Vás.

Výborná zpráva pro všechny. Jak to letos vidíte s cenou vstupného, budete zdražovat?

Jsme rádi, že jste nedočkaví stejně jako my. O počasí se raději zmiňovat nebudeme, neb nám příroda za těch 30 let ukázala (několikrát), že pokora je na místě. Kamelot letos bude. Hráli i na prvním ročníku, tedy jsou jedni z mála, kteří u toho tenkrát byli a budou zase.

Pěkné sobotě zdar a dobré hudbě zvláště! Letošní ročník bude pro mne již šestnáctý v řadě a jsem zvědav, jak se vám ta pěkná třicítka povede zorganizovat. Jestli tak jako všechny předešlé ročníky, tak se máme na co těšit. Co by letos mělo být největším lákadlem?

Ahoj, super zpráva. Kytky se už nemůžeme dočkat. Doufáme, že letos vyjde počasí na ten letošní jubilejní 30. ročník. Doufáme, že program bude co nejdříve. Zkoušeli jste pozvat Kameloty?

Ahoj všem. Tak se nám to blíží. Nervy na dranc, plakáty v tisku, takže předpokládám, že v průběhu příštího týdne vyměníme cvičný plakát na titulní straně našeho webu. Letošní program je nadupaný. A hlavně, letos na 30. ročníku nebude soutěžní část. Takže si odpočnete od hlasování a můžete se plně oddávat skvělé muzice od skvělých kapel. A čím začneme? Pominu-li malé úvodní překvapení, tak letošní 30. ročník Olešnické Kytky odpálíme koncertem HANY a PETRA ULRYCHOVÝCH se skupinou JAVORY BEAT! Tedy, kdo nechodí na začátky Kytky, udělá VELIKOU CHYBU :-) . Moc se na Vás všechny těšíme.

Pár fotek z té krátké ale krásné chvíle, co jsem mohl být s vámi kamarádi.

http://bretis.rajce.net/Vejslap_2015

Ahoj, nemáte někdo fotku toho cizojazyčného hezky oblečeného diplomata, co se loni pouze zjevil na Předkytce?

Nebojte se nic. Brzy cvičný plakát přeštelujeme na aktuální.

A je to tu.

Tož já budu ščasný, až bude ten náš plagátek, třebas i maličký . A pak to rozjedem. За болшое...

Tak to je skvĕlá zpráva. Taky už bylo na Čase :-) . Už se na Tebe tĕšíme.

Sakra kamarádi, letos si Vás vychutnám! :-)

Ahoj, na fotky z Kytky se můžete podívat tady:

http://haharos.rajce.idnes.cz/…ka_6.6.2014/

http://haharos.rajce.idnes.cz/…ik_7.6.2014/

Ahoj,

Velký dík patří všem, kteří jakkoliv přispĕli ke skvĕlému průbĕhu 29. ročníku Olešnické Kytky. Tím nemám na mysli jen pořadatele, ale všechny včetnĕ Vás, skvĕlého publika, které vytvořilo perfektní atmosféru a tlačilo kapely k maximálnímu výkonu, který podávaly. I samotní účinkující si atmosféru velice chválili. Počasí bylo letos po mnoha letech opĕt na naší stranĕ a tak patří podĕkování všem kamarádům, kteří již mezi námi nejsou, ale tam nahoře nám to vyjednali. Jinak doufáme, že jste si Kytku náležitĕ užili a že se Vám program líbil. Máte-li nĕjaké foto, popř. video z Kytky, pak budeme rádi, když nám jej zašlete na mail zmijaci@seznam.cz, protože již nĕjakou chvíli pracujeme na novém webu, tak a? se máte Vy i my na co dívat :-) . JInak samozřejmĕ zmíním i náš profil na facebooku. Stačí zadat Zmijáci či Olešnická Kytka. Ještĕ jednou Všem moc dĕkujeme za účast a podporu. Už teď se tĕšíme na setkání s Vámi, když ne dříve, tak příští rok na jubilejním 30.ročníku Olešnické Kytky.