Diskuze
prepend
main
btns

Ahoj Petře. Určitě to nějak vyřešíme. Napiš nám, prosím Tě, na mail zmijaci@seznam.cz . Díky.

Rad bych jel podivat jen tak a vstupne ZTP? Jsem neslysici

Ahoj Meky. Nějaké pravěkké fotky jsou uvedeny v galerii Historie. Pravda není jich mnoho a u některých lze jen těžko identifikovat rok. Nicméně právě v této galerii nám přibyla jedna fotka Bůčka. Najdeš ji? Máme fotky ze starších ročníků na "tablech" (loni byla tabla vyvěšena). Tyto fotky fotil p.Člupek, který bohužel již mezi námi není. Ale jsme mu velice vděčni právě za tyto okamžiky z prvních ročníků festivalu, zachycené jeho fotoaparátem. JInak samozřejmě dobrý podnět a jak se k tomu časově dostaneme, začneme makat na skladbě starších galerií.

Ahoj ,koukám tak z nostalgie do galerie a chybí Vám tu fotky z let 1990-2000..Je škoda se nepodělit ,třeba kolonkou pravěk :-) Jinak se těším na letošní ročním. Zdar Ať Vám to hraje. Meky

Pružiny jistě překvapí. Jsme rádi, že program zaujal a těšíme se.

Jsem maximálně zvědav, jak tak mladý Pružiny uspějí v dospělé konkurenci! A jinak Uhlíř a Karabina? Nenechám si to ujít!

Hola hola, je to venku. Mrkněte na plakát 31. ročníku Olešnické Kytky, kde se v soutěžní části objeví skupiny nové jako Stop Time, Bounty nebo vítěz dětské přehlídky Olešnický Kvítek boskovické Pružiny, ale i skupiny staronové jako třeba Špunt, který po letech vystoupí na Kytce nebo po ještě více letech skupina Jameki. Jako hosté se po několika desetiletích objeví legenda brněnské trampské muziky Karabina. Spolu s Jaroslavem Uhlířem si zazpíváme spoustu hitů, které provází již několíkátou generaci. Závěr pak bude patřit skupině Piknik s jejich programem Michal Tučný revival. Samozřejmě nebude chybět ani žrací soutěž. Zkrátka je zase na co se těšit. A my se těšíme na Vás, příznivce OLEŠNICKÉ KYTKY.

Tedy 4.6.2016 ve 14h na zahradě kulturního domu v Olešnici. A kdo chce, tak jako tradičně už v pátek na ohni tamtéž.

... už mažu pod kolenama.

Ahoj, rok se s rokem schází a Zmijáci vychází :-) . Kam? No přece na "PRVNÍ JARNÍ VEJŠLAP" do Štěpánova nad Svratkou na osadní srub. Odkud? Z Olešnice od hasičárny. Kdy? 16.4.2016. Sraz u olešnické hasičárny mezi 7:30 - 8:00h. S sebou vemte dobré: boty, náladu a "palivo" :-) . Na místě bude připraveno občerstvení, opečeme buřty, zahrajeme a zazpíváme spoustu pěkných písní, blázni zase vlezou do ledové Svratky, jiní blázni tam spadnou, rybáři mohou zahájit pstruhovou sezonu,... prostě o dobrou zábavu nebude nouze. Zpátky pojedeme autobusem, který bude připraven. Už teď se na Vás všechny moc těšíme.

Tedy 16.4.2016 v 7:30 u olešnické hasičárny!!!

Ahoj Olafe. Určitě dáme na Tvé doporučení. Za nedlouho zvěřejníme program letošní Olešnické Kytky, který je už uzavřen. Opět je na co se těšit.

Ahoj osado, už jste slyšeli novou sestavu Brabenců. Hraje jim to parádně - na Křtu zpěvníku Bédi Šedivky to byla paráda. Mají novýho basáka a taky zpěváka a kytaristu. Super. Doporučuji.

Dostal jsem se až k záznamu v České televizi, ale vypadalo to slibně. Už aby byla Kytka. Zdar!

Super akce. Děkujeme za ni. Už teď se těšíme, až to Pružiny na Olešnické Kytce natřou protřelým harcovníkům :-) .

Ahoj. Tak další dva odkazy na videa. :-)

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

Ahoj Tak tady je další video. Jenom předem upozorňuji že je to točený na foťák. Takže kvalita není úplně Top

https://www.youtube.com/watch?…

Ahoj kamarádi. Postupně zpracovávám videa z letošní vydařené Kytky. Tady je první z nich.

https://www.youtube.com/watch?…

A pokud jste ještě neviděli fotky:

http://bretis.rajce.idnes.cz/…5_-_divadlo/

http://bretis.rajce.idnes.cz/…-_Predkytka/

http://bretis.rajce.idnes.cz/….Sutera_cup/

http://bretis.rajce.idnes.cz/…_kytka_2015/

Ahojky Vám všem, chtěl bych poděkovat za super víkend v Olešnici a hlavně za perfektní muziku. Jak už zde Kuba zmínil, je potřeba poděkovat Všem, kteří se podíleli na chodu Olešnické Kytky. No a ke Kubově otázce, kdy bude další, tedy již 31. ročník Olešnické Kytky... no přeci 3-5.června 2016. Takže doufám, že se Všichni minimálně za rok uvidíme. A pro spáče v autech... je dobře, že používáte bezpečnostní pásy. :) Čahoj Hujer

Jo a taky velký dík patří všem bláznům, kteří přišli ve zmijovce a doufám, že nikomu z nich úřady neodebraly svéprávnost, protože kdo jiný, než blázen chodí v takovém pařáku v pletené čepici :-) :-) .

VELKÝ DÍK Všem, kteří podporujete Olešnickou Kytku, minimálně tím, že jste, že na Kytku chodíte a když nemužete přijít, tak na Kytku aspoň myslíte. Děkujeme Vám všem za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili a která z kapel vymáčkla maximum, protože když je takovéhle super publikum, pak věřte, že se z jeviště těžko odchází. Jsme rádi, že jste rádi (hlavně na Kytce), že se Vám letošní jubilejní 30. ročník líbil a budeme rádi, zachováte-li nám přízeň i do let budoucích, protože bez Vás, SKVĚLÝCH LIDÍ, to není ono!! Děkuji účinkujícím kapelám za perfektní výkony, děkuji zvukařskému teamu - Miloši Hollanovi a sličné zvučnici Saši Kušnírové za skvělý zvuk, díky všem, kteří přiložili ruku k dílu - mančaft ve výčepech, v bufetu, v udírně, díky našemu blonďatému vlasáči z rádia Čas Luďku "Savanovi" Urbánkovi za vydatnou a skvělou mediální podporu a moderování, díky všem partnerům, kteří nám přispěli, díky všem kamarádům, kteří již mezi námi nejsou, ale myslí na nás i tam nahoře a domluvili nám skvělé počasí, díky Hance Kubáskové za perfektní domácí chléb ve tvaru Kytky - totálně jsi nás dostala :-), díky....., díky.... Je Vás strašně moc, kdo máte zásluhu na tom, že je tu Olešnická Kytka s námi už 30 let. Zkrátka DÍKY VŠEM!!! A komu se to nelíbí, tak mu děkujeme dvakrát, protože nám aspoň nekazí náladu :-) . Těšíme se, že se svámi uvidíme, když ne dřív, tak na 31. ročníku Olešnické Kytky, minimálně v takovém počtu, jako letos. Jo, a kdo nám první napíše na mail, kdy se bude konat 31. ročník Olešnické Kytky (myslím datum ne rok), má u mne volňásek. Tak piště :-) .

Pro Buldoga: I my už odpočítáváme a těšíme se na všechny. Překvapení bude hned několik, vztahujících se k uplynulým 30ti letům Kytky. Pro Jarmilu: Předpovědi jsem zatím slyšel pozitivní, nicméně nebudeme předbíhat událostem a provokovat svojí ješitností matičku přírodu, která nám již několikrát ukázala, že pokora je na svém místě. Každopádně akce proběhne za každého počasí, protože mělo-li by být nějak jóó nepříznivo, pak se bude hrát v kulturáku. Pro Vildu: Jsme rádi, že se za námi chystáte, protože jak se říká "Nikdy není pozdě na to, začít s Olešnickou Kytkou" :-) . Samozřejmě je možnost v areálu postavit stan v tzv. stanovém městečku (místa je dost), pro širákování je také místa dosti, akorát je potřeba zvolit takové, kde o Vás nikdo nebude zakopávat :-) .

PRO VŠECHNY: Dorazte za námi. Těšíme se na setkání s Vámi u skvělé muziky se skvělou náladou.