Diskuze
prepend
main
btns

Ahoj. Tak letos to bylo sakra rychlé :-) . Mrkněte do fotogalerie na fotky z letošního Prvního jarního vejšlapu ;-)

Anebo lze fotky stáhnout z facebooku.

Ahoj. Za nedlouho program odtajníme :-) . Na stahování fotek z webu se zeptám webmastera.

Ahoj super tak písni program už se těšíme.Koukal jsem na fota 2018,ale nejdou stáhnout co dělat???

Jinak opět jsem si trochu ubral ze svého spánku a udělal něco za jiné. Tedy mrkněte se do fotogalerií, jsou tam konečně fotky ze 33. ročníku Olešnické Kytky. A protože Vás máme rádi a Vy nás snad také, tak tomu můžeme říkat třeba valentýnský dárek :-) . P.S. Zlepšíme se, vážně ;-) .

Ahoj. Kytka letos bude 1.6.2019, ale jak všichni dobře víme, tak začínáme už v pátek ohněm :-) . Tak doraz. JInak co se programu týká, tak ten už je uzavřený a opět našlapaný. Bohužel Banjo Band v něm není.

Ahoj Zmijáci kdy bude letos Kytka myslím kolikátého?Nechcete pozvat na Kytku Ivana Mládka a Banjo Band bylo by to super!!!! Wabi

Ahoj Zmijáci kdy bude letos Kytka myslím kolikátého?Nechcete pozvat na Kytku Ivana Mládka a Banjo Band bylo by to super!!!! Wabi

Ahoj Břeťo. Zatím ne. Ale bude volně k mání. Jen musím dořešit jednu malou komplikaci, protože ne všem jde o kulturní počinek, ale bohužel i o vlastní prospěch. Jakmile to bude, určitě se o tom dozvíš ;-) .

Ahoj lidi. Jenom se chci zeptat - je už možnost pořídit si úžasný film, mapující historii Kytky na DVD? Případně někde, samozřejmě s Vaším svolením, stáhnout? Díky

Přátelé. Tak jsem se konečně dostal k tomu, co měli udělat druzí. Tedy vytvořil jsem fotogalerie z vejšlapu z roku 2017 a 2018. Tak mrkněte. Hned jak bude chvilka, zpracuji foto z letošní kytky. Nikdo jiný to očividně neudělá :-) .

Tak a je to tu. Zavzpomínejte si na letošní 33. ročník Olešnické Kytky: https://www.youtube.com/watch?… Sice nám sprchlo, ale jak říkají někteří škarohlídi, co na Kytku začali jezdit až s vodou "nepamatuji Kytku, na které by nepršelo" a to je dobře. Proč? Protože to znamená, že na Kytku jezdí pravidelně. A pokud nepamatují Kytku, na ketré nepršelo, tak buď jsou moc mladí anebo mají několik let absenci :-) . Každopádně jim nezbude nic jiného, než jezdit dále, aby se nepřipravili o zážitek z Kytky s tropickým počasím :-) . A my doufáme, že budou jezdit rádi, stejně jako my se s Vámi všemi rádi potkáváme.

Ale to je hlavně Vaše zásluha kluci. Že kytka, je a že bylo vůbec o čem a z čeho film dělat. Poděkování patří i Břeťovi, za hromadu práce. Nebudu vyjmenovávat, abych na někoho nezapomněl. KAždopádně závěrečné titulky obsahují poděkování všem.

Díky Jakube. Díky Kubo za to nespočítatelné množství hodin nad zpracování filmečku o historii Kytky. Ještě to doladíme. Pak si ho doma vystavíme. Když budeme chtít uronit slzu i když budeme v té nejlepší náladě, sáhneme do knihovny pro tenhle snímek.

Ahoj.

Moc děkujeme kapelám Pružiny, Melda a spol., Trní na větvi, Sakrapes, Spolektiv, Ivo Jahelkovi, HoP Trop a Marien za skvělou muziku a atosféru na 33. ročníku Olešnické Kytky. Kdy byl, ví, o čem tu píšu, kdo nebyl, správně tuší, že přišel o hodně :-) . Děkujeme zvukařovi Miloši Hollanovi za skvělý zvuk, partě ve výčepu, v udírně i v báru, ... prostě díky všem, kdo se jakkoliv podíleli na letošním ročníku a hlavně Vám, divákům a našim příznivcům, za to, že jste s námi, že se Vám na Kytce líbí a že i přes průtrž mračen jste se nenechali odradit a vydrželi s námi až do konce.

Díky moc Vám všem a už se těšíme na setkání na příštím ročníku Olešnické Kytky, tedy 34., který proběhne 1.6.2019. Tak už si to napište do deníčku ;-) . Už pro Vás chystáme další supr program.

Tak konečně :-) . Přátelé, je to tu. V pátek 1.6.2018 ještě před divadlem proběhne od 17:30h v olešnickém kině premiéra filmu 30 let Olešnické Kytky. Vstup zdarma. Příjďte se mrknout, jak to všechno začalo a jak to všechno bylo. Příjďte si zavzpomínat.

Těšíme se na Vás.

Vaši Zmijáci

A je to tu. Mrkněte, kochejte se a hlavně příjďte na 33. ročník Olešnické Kytky. Kdy? 1.6. - 2.6.2018. Více na plakátu.

Kdo jde v sobotu???? Já snad, dá-li koleno :-) . A Vy?

Výzva jako blázen! Prosíme všechny, kdo mají staré, černobílé fotky z prvních ročníků Olešnické kytky (r. 1985, 1986, 1987, 1988, 1989), nebo třeba z nějakého setkání se Zmijáky v těchto letech někde na vandrech, Portě, Svojšicích, hospodách, atp., aby nám je půjčili, popř zaslali na můj email: kubousek@post.cz. V případě el. zasílání prosíme o scanování na nějakém dobrém scaneru s vysokým rozlišením. Tyto fotky sháníme kvůli dokončování filmu o 30. letech Olešnické kytky.

Předem děkujeme.

Kuba