Diskuze
prepend
main
btns

Tak a je to tu. Zavzpomínejte si na letošní 33. ročník Olešnické Kytky: https://www.youtube.com/watch?… Sice nám sprchlo, ale jak říkají někteří škarohlídi, co na Kytku začali jezdit až s vodou "nepamatuji Kytku, na které by nepršelo" a to je dobře. Proč? Protože to znamená, že na Kytku jezdí pravidelně. A pokud nepamatují Kytku, na ketré nepršelo, tak buď jsou moc mladí anebo mají několik let absenci :-) . Každopádně jim nezbude nic jiného, než jezdit dále, aby se nepřipravili o zážitek z Kytky s tropickým počasím :-) . A my doufáme, že budou jezdit rádi, stejně jako my se s Vámi všemi rádi potkáváme.

Ale to je hlavně Vaše zásluha kluci. Že kytka, je a že bylo vůbec o čem a z čeho film dělat. Poděkování patří i Břeťovi, za hromadu práce. Nebudu vyjmenovávat, abych na někoho nezapomněl. KAždopádně závěrečné titulky obsahují poděkování všem.

Díky Jakube. Díky Kubo za to nespočítatelné množství hodin nad zpracování filmečku o historii Kytky. Ještě to doladíme. Pak si ho doma vystavíme. Když budeme chtít uronit slzu i když budeme v té nejlepší náladě, sáhneme do knihovny pro tenhle snímek.

Ahoj.

Moc děkujeme kapelám Pružiny, Melda a spol., Trní na větvi, Sakrapes, Spolektiv, Ivo Jahelkovi, HoP Trop a Marien za skvělou muziku a atosféru na 33. ročníku Olešnické Kytky. Kdy byl, ví, o čem tu píšu, kdo nebyl, správně tuší, že přišel o hodně :-) . Děkujeme zvukařovi Miloši Hollanovi za skvělý zvuk, partě ve výčepu, v udírně i v báru, ... prostě díky všem, kdo se jakkoliv podíleli na letošním ročníku a hlavně Vám, divákům a našim příznivcům, za to, že jste s námi, že se Vám na Kytce líbí a že i přes průtrž mračen jste se nenechali odradit a vydrželi s námi až do konce.

Díky moc Vám všem a už se těšíme na setkání na příštím ročníku Olešnické Kytky, tedy 34., který proběhne 1.6.2019. Tak už si to napište do deníčku ;-) . Už pro Vás chystáme další supr program.

Tak konečně :-) . Přátelé, je to tu. V pátek 1.6.2018 ještě před divadlem proběhne od 17:30h v olešnickém kině premiéra filmu 30 let Olešnické Kytky. Vstup zdarma. Příjďte se mrknout, jak to všechno začalo a jak to všechno bylo. Příjďte si zavzpomínat.

Těšíme se na Vás.

Vaši Zmijáci

A je to tu. Mrkněte, kochejte se a hlavně příjďte na 33. ročník Olešnické Kytky. Kdy? 1.6. - 2.6.2018. Více na plakátu.

Kdo jde v sobotu???? Já snad, dá-li koleno :-) . A Vy?

Výzva jako blázen! Prosíme všechny, kdo mají staré, černobílé fotky z prvních ročníků Olešnické kytky (r. 1985, 1986, 1987, 1988, 1989), nebo třeba z nějakého setkání se Zmijáky v těchto letech někde na vandrech, Portě, Svojšicích, hospodách, atp., aby nám je půjčili, popř zaslali na můj email: kubousek@post.cz. V případě el. zasílání prosíme o scanování na nějakém dobrém scaneru s vysokým rozlišením. Tyto fotky sháníme kvůli dokončování filmu o 30. letech Olešnické kytky.

Předem děkujeme.

Kuba

Přejeme Vám pohodové Vánoce a úspěšný nadcházející rok plný zdraví a těšíme se na setkání u dobré muziky.

Odešel Wabi Daněk. Skvělý člověk, písničkář a kamarád, který už teď hraje u ohňů na nebeském vandru. Na Wabiho můžete zavzpomínat i ve fotogalerii z letošní Olešnické Kytky. Koho by napadlo. že je to naposled. Tak do toho šlápni, ať vidíš kousek světa...

Ahoj Kamarádky a Kamarádi. Trvá nám to všechno, ale o to více si na všem dáváme záležet :- ) . Kecám, je to tak, že času je málo :-) . Nicméně už můžete mrknout na fotky z letošní Kytky a vzpomenout na ty krásné chvíle a probděné noci ;-) .

Tak přátelé, kamarádi. Léto nám končí, tak si alespoň pojďmě připomenout jeho začátek a to, jak nám bylo fajn pod rozkvetlými kaštany, se skvělou náladou a skvělou muzikou na 32. ročníku Olešnické Kytky. Mrkněte na tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?… .

Těšíme se na brzké shledání s Vámi a přejeme krásné babí léto.

Zmijáci

Ahoj Wabi. Fotky se zpracovávají, ikdyž to trvá dlouho :-) . Bohužel je nás pár a vše řešíme ve volných chvílích. Momentálně jsme dokončili video, které co nevidět zvěřejníme. Dáme sem a na facebook odkaz. Stejně tomu bude v případě fotek. Co se Ivana Mládka týká, díky za tip, určitě to probereme.

Ahoj Zmijáci už máte fotky z Kytky nic tady nevidím.Nechcete pozvat na Kytku příští rok Ivana Mládka a Banjo Band bylo by to super!!!!

Vážení přátelé, kamarádky a kamarádi, příznivci dobré muziky, pohody, atd. atd. Děkujeme Vám všem za podporu a účast na 32. ročníku Olešnické Kytky. Za to, že jste přišli, vytvořili skvělou atmosféru. Doufáme, že jste se dobře bavili, že se Vám program líbil, že jste si zazpívali, zatančili. Děkujeme Všem účinkujícím, bez nichž byste Vy, diváci, neměli komu tleskat :-) . Děkujeme i Vám, kteří jste se zůčastnit nemohli, protože jste na nás určitě mysleli a příští rok už Vám to určitě výjde. I Vám, co jste se nezúčastnili a zúčastnit nechtěli děkujeme, minimálně za to, že jste nám nekazili dobrou náladu :-) . Děkujeme přírodě, že k nám byla shovívavá a v pátek i v sobotu nás zalila sluncem, vodou až v neděli. Zkrátka díky Vám všem. A těm, co už mezi námi nejsou, posíláme tichou vzpomínku tam nahoru. Vaši Zmijáci P.S. A kdyby měl někdo přece jen nějaké připomínky či náměty, tak sem s nimi. Vždyť to děláme pro Vás.

Ahoj, poptám se, zda někdo něco našel.

Ahoj Zmijáci ! Tak batoh se našel , kamarád Pedro se sice odstěhoval se stanem o 50 m dál proto jsem stresoval že ho nemůžu najít ale konec dobrý všechno dobré ! Tak už mi chybí jen zelený sešit HOP-TROPU byl trochu památeční kdybyste ho někdo našel tekutě se odměním ! Tak dejte vědět ! Naposledy byl viděn na okapu na verandě , Jarda tam uklízel třeba ho našel . axel1603@centrum.cz Zdraví LEXA z Chocně

Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři a Ještěrky vylezou na Olešnické Kytce, tak je přijďte podpořit. https://www.youtube.com/watch?…

Kamarádi z Trampské osady Roza nás vezmou na pořádný potlach. Přijďte na Olešnickou Kytku, uvidíte a uslyšíte sami. Třeba Čas divnejch písní https://www.youtube.com/watch?…